Часи прийому: Пн-Пт: 9:00 - 18:00; Сб: 9:00 - 14:00

м. Павлоград, вул. Харківська, 71

Часи прийому: Пн-Пт: 9:00 - 18:00; Сб: 9:00 - 14:00

м. Павлоград, вул. Харківська, 71

Телефони: +38 (099) 733-19-64; +38 (097) 948-94-22

Лікування панкреатиту у Павлограді

Позбавтеся болю за допомогою лазерної терапії

Панкреатит – «бронзовий призер» за популярністю серед хірургічних захворювань, що поступається лише холециститу та апендициту. Запальний процес у підшлунковій залозі зустрічається не тільки у людей, а й у тварин.

Гострий запальний процес у підшлунковій може призвести до смерті, але навіть при хронічному панкреатиті не можна відкладати похід до лікаря.

Отримайте безкоштовну консультацію!

Ви можете абсолютно безкоштовно проконсультуватися з Лікарем

Дякуємо за Ваше зверенння!

Ми отримали Ваш запит та дуже скоро зв'яжемося з Вами

Can't send form.

Please try again later.

Причины

Підшлункова залоза – орган незвичайний. Він виконує ендокринну функцію, але бере активну участь у травленні, синтезуючи панкреатичний сік. Саме тому за лікування панкреатиту відповідає гастроентеролог, а порушення ендокринних функцій залози – ендокринолог.

Якщо шлунково-кишковий тракт здоровий, то панкреатичний сік вирушає у дванадцятипалу кишку. Якщо є запальний процес, сік так і залишається всередині залози, руйнуючи її тканини. При цьому виникає такий процес, як аутоперетравлення органу.

Такий небезпечний стан, як гострий панкреатит, може виникнути після закупорки протоки залози жовчним каменем. При хронічному панкреатиті відбувається заміна ділянок залози рубцевими тканинами.

Причин хвороби багато. Нерідко він виникає через кілька одразу. Назвемо найпоширеніші:

● Любов до алкоголю;
● Неправильне харчування (не тільки фастфуд, а й любов до жирної їжі, солоної, смаженої чи гострої);
● Травми живота (часто винні у гострому панкреатиті);
● Непрохідність жовчовивідних шляхів;
● Гастрити;
● Гепатити;
● Дуоденіт;
● Інфекції та паразитози;
● Холецистити, жовчнокам'яна хвороба;
● Муковісцидоз та деякі інші спадкові недуги;
● Прийом деяких препаратів (особливо тривалий).
Фахівці вважають, що алкоголь і неправильне харчування впливають на розвиток панкреатиту чи не сильніший за інші причини.

Основні симптоми

Головним симптомом гострого панкреатиту є сильний біль у верхній частині живота. Другий симптом – блювання та нудота. Вони можуть бути постійними, але не покращувати загальне самопочуття. Шкіра при цьому холодна та бліда. Спостерігається інтоксикація та висока температура. При підозрі на гострий панкреатит звертайтеся до швидкої допомоги негайно: іноді ціною зволікання може стати життя.

У хронічного панкреатиту ознаки дещо інші:

● Болі в надчеревній ділянці
● Диспепсія;
● Здуття живота;
● Відрижка;
● Втрата ваги;
● Жирові випорожнення.

Цей вид хвороби поділяється на дві стадії. На першій симптоматика невиразна і людини нічого не турбує. На другому порушенні роботи залози виражені яскраво і розвивається недостатність підшлункової, тобто перетворення її тканин на рубцеві. Як це виглядає зсередини, дивіться фото.

Види

Панкреатит (і гострий, і хронічний) поділяється на два види:

1. Асептичний (зустрічається найчастіше);
2. Інфекційний, у якому до запалення додається інфекція.

Діагностика

Запалення підшлункової схоже на інші захворювання ШКТ, саме тому діагностика панкреатиту повинна проводитися дуже уважно.

Основні діагностичні методи перевірки – біохімічний аналіз крові, аналіз сечі та ультразвукове обстеження.

Також може знадобитися перевірка крові на сечі на панкреатичну амілазу та копрограма.

Лікування панкреатиту

Якщо панкреатит гострий, лікування підшлункової залози у Павлограді та інших містах проводиться лише у стаціонарі. Єдине, що можна робити з хворим, це давати йому пити воду і маленькими дозами і покласти на живіт щось холодне.

У разі клініки хворому спочатку дають лише спазмолітики. У цей час заборонено ферменти. Іноді хворому відкачують вміст шлунка, щоб полегшити роботу ураженої залози. Пізніше можуть призначити курс антибіотиків.

Лікування медикаментозне

Хронічний панкреатит цілком можна лікувати медикаментозно. У разі йдеться про замісної терапії. Залізу вона не відновить, але візьме на себе ту роботу, з якою не впорається підшлункова.

Зазвичай це такі засоби:

Спазмолітики. Вони знімають біль. Спазмолітики призначаються не більше, ніж на два-три дні; Ферментативні препарати. Їх приймають лише під час ремісії;
Блокатори H2-рецепторів. Допомагають знизити продукування соляної кислоти та заспокоїти підшлункову;
Антациди. Знижують у шлунку кислотність та створюють на слизовій оболонці захисний шар;
Антибіотики. Призначаються дії, що володіють широкими спектром. Вони потрібні, щоб не сталося інфікування загиблих тканин залози, а також для того, щоб запобігти панкреонекрозу, перитоніту та сепсису;
Холінолітики. Зменшують панкреатичну секрецію та знімають болі;
Протиблювотні засоби;
Жовчогінні. Знімають набряклість у залозі, знижують функціональне навантаження на неї, покращують травлення. Їх призначають лише під час ремісії;
Антипротеазні засоби. Інактивують ферменти залози. Їх приймають лише у перші дні після виникнення гострого панкреатиту.

Хірургічні методи

Операцію при гострому панкреатиті призначити можуть у разі, якщо загиблі тканини інфіковані. Їх можна забрати за допомогою скальпеля.

Також допомогти може операція з видалення каменів у жовчному міхурі, або видалення самого міхура. Крім того, іноді доводиться видаляти кісти, що виникли внаслідок ускладнення.

Народні методи

Народні методи лікування панкреатиту є. Так, цілителі з народу рекомендують вівсяне молоко, суміш часнику, цибулі та петрушки, листя чорниці та суниці. Наскільки це ефективно сказати важко. Проте майже безкоштовно. .. Все-таки підшлункова – це ще й ендокринний орган, крім того, він пов'язаний із жовчним міхуром та камінням у ньому. Тому така терапія може бути небезпечною. Якщо болить у правому боці, вирушайте не в галявину за листком суниці, а до кабінету гастроентеролога.

Лікування панкреатиту у дітей

У дітей найчастіше спостерігається реактивний панкреатит, що виник як результат деяких хвороб ШКТ. У дітей цілком може бути гострий панкреатит. Після дебюту він перетворюється на хронічний. При гострому панкреатиті лікування приблизно таке ж, як у дорослих. При панкреатиті гострим у перші дні дитині потрібні постільний режим 2-3 дні та голодування. Пити можна лише лужну мінеральну воду. Розчин глюкози вводиться парентерально. Також призначений може бути гемодез. Іноді вводять реополіглюкін та інгібітори протеолітичних ферментів.

При хронічному панкреатиті призначається медикаментозна терапія. Насамперед, це спазмолітики та анальгетики. Також призначаються засоби антисекреторні та препарати ферментів підшлункової залози. Якщо хвороба протікає тяжко, можуть призначити інгібітори протеази.

При лікуванні необхідна і дієта: дітям із цією хворобою не можна їсти снеки та пити газовану воду, можна давати лише корисні солодощі.

Все це можна поєднувати з лазерною терапією, яка абсолютно безпечна і добре переноситься навіть найменшими. Клініка Laserdoc пропонує найбезпечніші методи лікування панкреатиту, які підходять навіть малюкам.

Профілактика

Єдиним профілактичним заходом для попередження панкреатиту є правильне харчування та здоровий спосіб життя.

По-перше, обмеження в алкоголі. По-друге, варто обмежити жирні, солоні та надто гострі страви. Уважно вивчайте склад продуктів, які ви купуєте, обходьте стороною фастфуди та готуйте їжу в духовці, використовуючи мінімум олії та спецій із сіллю.

Переваги лікування панкреатиту у кабінеті Лазерної терапії

Лазерна терапія дозволить впоратися із хронічним панкреатитом. Вона покращує мікроциркуляції в органі, нормалізує кількість і якість панкреатичного соку, стабілізує всмоктувальну та перетравлюючу здатність епітелію кишечника, знімає болі.
При запаленні залози проводять таку процедуру як ВЛОК-терапія. Це інша назва внутрішньовенного лазерного освітлення крові. Усього потрібно від 8 до 10 сеансів. Також може бути призначена лазерна акупунктура та зовнішнє лазерне освітлення.
Важливо поєднувати ці методи із медикаментозним лікуванням. Обов'язково слід супроводжувати лікування спеціальною дієтою. Вона називається дієтою (або столом) № 5. Можливо, цієї дієти доведеться дотримуватися все життя.
Фахівці Кабінету лазерної терапії (Павлоград, Дніпропетровська область) мають всі методи лазерної терапії, які здатні допомогти при панкреатиті.
Захворюваннями ШКТ у нашій клініці займається Олена Миколаївна Новобранець – досвідчений фахівець, який регулярно отримує найпозитивніші відгуки.
Плюсами лазерної терапії в Laserdoc можна назвати:
● Найсучасніші апарати;● Доступну вартість процедур;● Гарний сервіс;● Роботу на результат.
Ми намагаємося знайти інівідуальний підхід до кожного випадку та до кожного хворого на панкреатит. Записатися на прийом можна як онлайн, так і телефоном. У нас ви можете замовити зворотній дзвінок. У клініці проводиться лазерне лікування суглобів, шкіри, хвороб вуха, горла та носа і не тільки.

icon

Запишіться на консультацію з лікарем прямо зараз!

Подзвоніть нам (097) 948-94-22

Чому ми?

Мы поруч

Кабінет знаходиться у Центральній частині міста (район театру Б.Захави)

Низька ціна

Низька вартість послуг щодо приватних клінік та інших методів лікування

Величезний досвід

Досвід лікування лазерними та світловими променями – понад 25 років!

Наші контакти

Ви можете зателефонувати, написати чи прийти до нашого кабінету

Адреса

м. Павлоград, вул. Харківська, 71

Працюємо

Понеділок - П'ятниця: 15:30 - 18:30Субота: 9:00 - 14:00

Контакти

+38 (099) 733-19-64 (Vodafon)+38 (097) 948-94-22 (Киевстар)


Ми завжди будемо раді чути або бачити Вас у нашому Кабінеті лазерної терапії

Дякуємо!

Ми вже обробляємо Ваше звернення

Can't send form.

Please try again later.

Зателефонуйте лікарю прямо зараз та отримайте БЕЗКОШТОВНУ консультацію!

Ви маєте можливість отримати консультацію від Лікаря абсолютно безкоштовно!