Дякуємо за Ваше зверенння!
Ми отримали Ваш запит та дуже скоро зв'яжемося з Вами
Часи прийому: Пн-Пт: 10:00 - 18:00; Сб: 10:00 - 14:00
м. Павлоград, вул. Харківська, 71
Телефони: +38 (099) 733-19-64; +38 (097) 948-94-22
Позбавтеся болю за допомогою лазерної терапії
Подагра розвивається внаслідок накопичення сечової кислоти. При подагрі відчувається біль у суглобах стопи і спостерігається набряк, переважно великого пальця ноги.
Інтенсивний та раптовий біль або напади подагри може спричинити відчуття вогню.
Отримайте безкоштовну консультацію!
Ви можете абсолютно безкоштовно проконсультуватися з Лікарем
Подагра - це складне захворювання, у розвитку якого беруть участь дуже багато факторів. Такі стани, як порушення обміну речовин у крові, можуть призвести до того, що організм виробляє дуже багато сечової кислоти. Також до надлишку сечової кислоти може призвести вживання великої кількості алкоголю.
Також, існують продукти, вживання яких сприяє розвитку подагри.
Вони включають:
● солодкі соки
● кухонна сіль
● органічне м'ясо
● молюск
● червоне м'ясо
Також подагра може розвиватися, якщо організм не виводить сечову кислоту належним чином. Це відбувається, коли людина зневоднена чи голодна – у такому разі організму буде важко виділяти сечову кислоту, це призводить до накопичення відкладень у суглобах.
Також знизити здатність організму виводити сечову кислоту можуть деякі захворювання та розлади, такі як, наприклад, проблеми з нирками або щитовидною залозою. Певні ліки також можуть ускладнити виведення сечової кислоти з організму (до них належать діуретики та імунодепресанти).
Перші симптоми подагри можуть з'явитися раптово у вигляді почервоніння або набрякання суглобів. Крім цього. Іноді суглоби виглядають так, ніби вони заражені, хоч і не заражені.
Кристали подагри можуть утворювати білі опуклості, звані тофі, які часто видно під шкірою. Кристали в псевдощеті зазвичай видно лише з рентгенівському знімку.
Діагноз для будь-якого захворювання ставиться на підставі медичного огляду вашим лікарем, рентгенографії та лабораторних аналізів. Вас запитають про ваші симптоми та про те, як хвороба змінила вашу діяльність. Оскільки ліки та інші захворювання можуть викликати цей стан, вас попросять надати історію хвороби та список ліків.
Рентген також корисний. Кальцій у псевдогут можна побачити на рентгенівському знімку. Сечова кислота не виявляється на рентгенівських знімках, але деякі зміни кістки можуть бути помітні при подагрі (рис. 4). При необхідності рідину із суглоба можна видалити за допомогою голки для підтвердження діагнозу. Можна призначити аналіз крові на наявність інфекції та рівня сечової кислоти.
Розрізняють чотири види подагри:
● хронічна подагра
● гостра подагра
● безсимптомна гіперурикемія
● інтервальна подагра
Ці стадії різняться за симптомами та лікування
Безсимптомна
Коли в крові накопичується дуже багато сечової кислоти, розвивається гіперурикемія. Відсутність інших симптомів свідчить, що це безсимптомна гіперурикемія.
Гостра подагра
Внаслідок гіперурикемії збільшується кількість кристалів сечової кислоти в одному із суглобів, що призводить до розвитку гострої форми подагри. Це призводить до сильного болю та набряку.
У ураженому осередку суглоба може підвищуватися температура. При гострій подагрі зазвичай симптоми з'являються раптово і тривають від 3 до 10 днів. При цьому пацієнт може відчувати часті гострі напади подагри протягом кількох місяців.
Інтервальна подагра
Наявність періодичних гострих нападів подагри свідчить, що це інтервальна подагра. Також ця форма подагри називається ще міжкритичною подагрою. На цій стадії пацієнт не має жодних симптомів.
Хронічна
Хронічна подагра розвивається, коли хворий займається лікуванням захворювання. Період розвитку може досягати 10 років. На цій стадії в суглобах, на шкірі та в навколишніх м'яких тканинах розвиваються тверді вузлики.
Крім цього, такі вузлики можуть розвиватися не тільки на ногах, а й у інших частинах тіла хворого (наприклад, у вухах). Ці утворення можуть завдати непоправної шкоди суглобам.
Ускладнення
Якщо не лікувати подагру, це захворювання може призвести до розвитку тофусів у ділянці запалених суглобів. В результаті це сприятиме розвитку артриту, а також хворобливому стану.
Діагностика
Діагностується подагра на підставі аналізу історії хвороби, медичного огляду та симптомів. Діагноз подагра встановлюється зазвичай за описом типу болю в суглобах, а також того, як часто хворий відчував сильний біль у суглобі, і наскільки червона або опухла уражена область суглоба.
Лікар може призначити аналіз на визначення накопичення сечової кислоти в суглобі. Під час такого аналізу береться зразок рідини із суглоба, щоб дізнатися, чи містить він сечову кислоту. Також часто лікар просить подати рентген суглоба.
Лікування подагри
Найчастіше подагра лікується універсально. Якщо спостерігаються серйозні ускладнення або розвивається хронічна подагра, необхідно звернутися до ревматолога, який спеціалізується на артриті.
План лікування залежить від стадії та ступеня тяжкості подагри:
● для зменшення запалення та болю в суглобах рекомендується прийом кортикостероїдів (такі як преднізон)● з метою зменшення запалення та болю в суглобах, призначаються нестероїдні протизапальні препарати (НПЗП) (такі як ібупрофен або напроксен)● щоб зменшити біль у суглобі призначається колхіцин● також призначаються ліки, які допомагають організму позбутися сечової кислоти (наприклад, пробенецид).для зниження вироблення сечової кислоти в організмі застосовують ліки, такі як алопуринол
З метою зниження симптомів та ризику активного розвитку подагри, поряд з ліками, рекомендується також змінити спосіб життя. Це може виявлятися в наступному:
● скоригувати дієту● зменшити вживання алкоголю● схуднути● кинути палити
У сучасній медицині існує методика лікування подагри шляхом застосування лазерного променя. Цей метод є одним із найефективніших. Лікування подагри за допомогою лазерної терапії дозволяє не лише зняти симптоми, зменшити запалення, а також значно покращує загальний стан пацієнтів.
Найкраща ефективність лікування подагри спостерігається при комплексному підході: поряд із застосуванням лікарської терапії лазеротерапія посилює ефект дії ліків, тим самим скорочуючи термін лікування, що призводить до економії засобів пацієнта, а також знижує ймовірність побічних дій від ліків.
Якщо Ви хочете дізнатися про особливості лікування подагри за допомогою лазерної терапії, запишіться на безкоштовну консультацію в Кабінет лазерної терапії в Павлограді:
Щоб запобігти розвитку подагри, необхідно :
● обмежити вживання алкоголю● знизити обсяг споживаної їжі, багатої на пурин (наприклад, ракоподібних, яловичини, свинини)● більше вживати овочів● знизити вагу● кинути палити● виконувати фізичні вправи
Ми проводимо лікування подагри за допомогою медичного лазера. Даний метод лікування цього захворювання застосовується практично не більше 20 років, при цьому ця методика є найбільш ефективною при лікуванні подагри.
Лазерна терапія має такі якості:
● покращує кровообіг у ураженій ділянці● знижує больові відчуття● знімає запалення● посилює імунітет
При цьому більшість наших пацієнтів після процедури лазерної терапії відзначають покращення душевного стану, а також підвищення настрою.
Консультацію та лікування проводить лікар, Бережний Анатолій Іванович, який має досвід роботи у лікуванні лазерної терапії понад 20 років. Лікар клініки є експертом у галузі лікування подагри за допомогою лазерної терапії.
Запишіться на безкоштовну консультацію, і ми разом подолаємо захворювання.
Мы поруч
Кабінет знаходиться у Центральній частині міста (район театру Б.Захави)
Низька ціна
Низька вартість послуг щодо приватних клінік та інших методів лікування
Величезний досвід
Досвід лікування лазерними та світловими променями – понад 25 років!
Наші контакти
Ви можете зателефонувати, написати чи прийти до нашого кабінету
Адреса
м. Павлоград, вул. Харківська, 71
Працюємо
Понеділок - П'ятниця: 10:00 - 18:00
Субота:
10:00 - 14:00
Контакти
+38 (099) 733-19-64 (Vodafon)+38 (097) 948-94-22 (Киевстар)
Ми завжди будемо раді чути або бачити Вас у нашому Кабінеті лазерної терапії