Часи прийому: Пн-Пт: 10:00 - 18:00; Сб: 10:00 - 14:00

м. Павлоград, вул. Харківська, 71


Часи прийому: Пн-Пт: 10:00 - 18:00; Сб: 10:00 - 14:00

м. Павлоград, вул. Харківська, 71

Телефони: +38 (099) 733-19-64; +38 (097) 948-94-22


Лікування виразкової хвороби у Павлограді

Позбавтеся болю за допомогою лазерної терапії

Виразкова хвороба – це рана, яка утворюється, коли травні соки стирають слизову оболонку травної системи. Виразкова хвороба може виникати у слизовій оболонці шлунка, дванадцятипалої кишки або нижній частині стравоходу. Симптоми можуть включати біль, що нагадує розлад шлунка, нудоту та втрату ваги.

Отримайте безкоштовну консультацію!

Ви можете абсолютно безкоштовно проконсультуватися з Лікарем

Дякуємо за Ваше зверенння!

Ми отримали Ваш запит та дуже скоро зв'яжемося з Вами

Can't send form.

Please try again later.

● У всьому світі до 10 відсотків дорослих страждають від виразкової хвороби щонайменше 1 раз у житті. У країнах СНД близько 500 000 осіб хворіють на виразкову хворобу щороку.

Якщо виразкова хвороба вражає шлунок, вона називається виразкою шлунка, якщо виразка виникає у дванадцятипалій кишці називається виразкою дванадцятипалої кишки, а виразка стравоходу відповідно називається виразкою стравоходу.

Найбільш поширеними причинами є бактерії Helicobacter pylori (H. pylori) та використання нестероїдних протизапальних препаратів.


Про виразкову хворобу важливо знати:
● Виразкова хвороба шлунка може вплинути на систему травлення.● Симптоми включають біль у животі, іноді відчуття розладу шлунка та нудоту.
● Причини включають бактерії та певні види ліків.
● Лікування включає інгібітори та антибіотики

Причини виникнення виразкової хвороби

Виразкова хвороба зазвичай виникає через:

● бактерії H. pylori
● застосування нестероїдних протизапальних препаратів (НПЗЗ)
Бактерії H. pylori є збудниками більшості виразок шлунка та дванадцятипалої кишки. Нестероїдні протизапальні препарати є менш імовірною причиною.

Як H. pylori викликає виразку?

Хоча багато людей природним чином переносять H. pylori, незрозуміло, чому бактерії викликають виразки тільки в деяких людей. H. pylori поширюється через їжу та воду. Вони живуть у слизу, який покриває слизову оболонку шлунка та дванадцятипалої кишки, і виробляють уреазу, фермент, який нейтралізує шлункову кислоту, роблячи її менш кислою.

Щоб компенсувати це, шлунок виробляє більше кислоти, і це дратує слизову оболонку шлунка. Бактерії також послаблюють захисну систему шлунка та викликають запалення. Пацієнти з виразковою хворобою, викликаною H. pylori, потребують лікування, щоб позбутися бактерій зі шлунка і запобігти їх поверненню.

Як нестероїдні протизапальні препарати спричиняють виразки?

До нестероїдних протизапальних препаратів (НПЗП) належать ліки від головного болю, а також болю в період менструації та інших болів (наприклад аспірин та ібупрофен). Багато НПЗП доступні без рецепта.

Ці ліки знижують здатність шлунка утворювати захисний шар слизу. Це робить його сприйнятливішим до пошкодження шлунковою кислотою. Нестероїдні протизапальні засоби також можуть впливати на приплив крові до шлунка, знижуючи здатність організму відновлювати клітини.

Інші причини виразкової хвороби

● Генетика: у значної частини людей з виразковою хворобою є близькі родичі з такою самою проблемою, тобто. передбачається, що розвиток захворювання залежить також від генетичної схильності.● Куріння. Люди, які регулярно курять тютюн, частіше страждають на виразкову хворобу в порівнянні з некурцями.● Вживання алкоголю. У любителів алкоголю підвищений ризик розвитку виразкової хвороби.● Використання кортикостероїдів. Люди, які приймають великі дози кортикостероїдів (або регулярно), також наражаються на більший ризик.● Психічний стрес: раніше стрес не пов'язували з розвитком виразки, але у зв'язку з тим, що у людей з постійним стресом симптоми виразки більш виражені, швидше за все, що розвиток виразки залежить і від психічного стану людини.

Симптоми виразкової хвороби

Нерідко у людей буває виразкова хвороба та взагалі жодних симптомів. Проте, одним із найпоширеніших симптомів виразкової хвороби є біль, схожий на розлад шлунка.
Біль може виникати будь-де від пупка до грудної клітини. Біль може швидко заспокоїтися так і може тривати годинами, особливо коли шлунок порожній або відразу після їжі, іноді уві сні. Полегшити симптоми може вживати певні продукти, а також виключити продукти, які можуть спровокувати симптоми.
Інші симптоми включають:
● утруднене ковтання їжі● зригування їжі● погане самопочуття після їжі● зниження ваги● втрата апетиту
Ліки, які відпускаються без рецепта, часто можуть полегшити ці симптоми. У поодиноких випадках виразки можуть викликати серйозніші симптоми, наприклад:
● блювання кров'ю● чорний та смолистий стілець або стілець із темно-червоною кров'ю● нудота та блювання
Ці симптоми вказують на нагальну медичну допомогу. Пацієнт повинен негайно звернутися до лікаря.

Ускладнення

Ризик ускладнень збільшується, якщо виразка не лікується або лікування не завершено. Ускладнення можуть включати:
● внутрішня кровотеча● нестабільність гемодинаміки, що є результатом внутрішньої кровотечі, яка може вражати декілька органів і бути серйозним ускладненням● перитоніт, при якому виразка утворює отвір у стінці шлунка або тонкій кишцірубцювання тканини● хронічне запалення слизової оболонки шлунка або дванадцятипалої кишки
Виразкова хвороба може рецидивувати. Після одного разу перенесеної виразки шлунка або іншого виду, ризик повторного розвитку виразкової хвороби збільшується.

Діагностика виразкової хвороби

Аналізи, які можуть підтвердити діагноз виразкової хвороби, включають:
● аналіз крові на H. pylori. При цьому позитивний результат не завжди означає наявність активної інфекції● аналіз дихання з використанням радіоактивного атома вуглецю для виявлення H. pylori● тест на антиген стільця для виявлення H. pylori у калі● рентгенографія шлунково-кишкового тракту (GI) для виявлення виразок
Також може бути використана ендоскопія. Під час цієї процедури довгу вузьку трубку з камерою, прикріпленою до кінця, вставляють у горло пацієнта і проводять у шлунок та дванадцятипалу кишку. Ця процедура є найточнішою щодо виразкової хвороби.
Якщо виявлено виразку, лікар може взяти біопсію (невеликий зразок тканини) на дослідження під мікроскопом. Біопсія може виявити наявність H. pylori, а також ознаки раку. Ендоскопію можна повторити через кілька місяців, щоб розуміти, чи гоїться виразка.
Хоч виразка і болюча і виснажлива, але її можна успішно вилікувати і запобігти її майже у всіх випадках.

Лікування виразкової хвороби

Тип лікування зазвичай залежить від того, що спричинило виразкову хворобу. Лікування виразки буде зосереджено або зниження рівня шлункової кислоти з метою загоєння виразки, або на ліквідації інфекції.

Методи лікування

Методика лікування виразки залежить від причин, які вплинули розвиток цього захворювання. При цьому лікування виразки шлунка має бути комплексним.

Терапія виразки шлунка включає лікарські засоби, а також дотримання дієти, у крайніх випадках застосовується хірургічне лікування. Для отримання найефективнішого результату лікування, у комплексі з іншими методами, застосовують лазерну терапію, яка прискорює процес лікування, а також покращує загальний стан пацієнта.

Інгібітори

Інгібітори знижують кількість кислоти, що виділяється шлунком. Вони призначаються пацієнтам із негативним результатом на наявність інфекції H. pylori. Лікування зазвичай триває 1-2 місяці, але при тяжкій формі виразки лікування може затягтися.

Лікування інфекції H. pylori

Пацієнтам, інфікованим H. pylori, зазвичай потрібні антибіотики. Це лікування є ефективним у більшості пацієнтів, і виразка почне зникати протягом декількох днів. Коли лікування закінчиться, пацієнт повинен знову пройти обстеження, щоб переконатися, що H. pylori пройшла. За потреби вони пройдуть ще один курс різних антибіотиків.

Нестероїдні протизапальні препарати

Якщо виразка походить від нестероїдних протизапальних засобів, пацієнт повинен припинити їх прийом. Альтернативи включають ацетамінофен. Якщо людина не може припинити прийом нестероїдних протизапальних засобів, лікар може мінімізувати дозування та переглянути потребу пацієнта в них надалі.

Інші ліки можуть бути призначені на тривалий термін, поряд з НПЗП.

Лазерна терапія

Протягом більш ніж 20 років для лікування виразкової хвороби успішно застосовується лазерна терапія. Медичний лазерний промінь використовують для профілактики загострень та запобігання ускладненням. Застосування лазерної терапії при виразковій хворобі в комплексі з іншими методами лікування значно покращує загальні результати лікування.
Основні переваги лазерної терапії:
● покращення кровообігу● посилення імунітету● посилення дії лікарських препаратів● зниження терміну застосування медичних препаратів● зниження побічних дій від застосування ліків
Особливо ефективною виявляється лазерна терапія при профілактиці виразкової хвороби у найімовірніші періоди загострення (весна-осінь). У разі практично виключаються рецидиви захворювання.
Якщо Ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію про те, як лікувати виразкову хворобу за допомогою лазерної терапії, запишіться на прийом до кабінету лазерної терапії.

Способи профілактики

● регулярний сон по 7-8 годин;● відмовитися від жирної, копченої, смаженої їжі;● при болю в шлунку – відразу звернутися до лікаря● харчуватися дрібними порціями по 5-6 разів на день. Їжа має бути легко засвоювана: каші, киселі, парові котлети, рибу морську, овочі, омлет;● добре пережовувати їжу● не допускати нервової напруги● не приймати дуже гарячу або холодну їжу. Крім виразки, це може призвести до раку стравоходу.● не палити;● не пити алкоголь.
Важливо знати, що виразкова хвороба – це не просто місцеве ушкодження, а болісна хвороба всього організму, яку легше попередити, ніж потім все життя до неї пристосовуватись та постійно займатися її лікуванням.
Для профілактики виразкової хвороби лазерна терапія одна із найефективніших методів.

Дієта при виразці

Дієтичні зміни можуть бути важливими для лікування та профілактики виразкової хвороби.
Важливо уникати харчових продуктів та ароматизаторів, які змушують шлунок виробляти кислоти, такі як перець чилі, часник, чорний перець та кофеїн. Алкоголь також негативно впливає на шлунок, і його також слід уникати.
Дієта повинна містити багато продуктів, які містять достатньо вітаміну А та клітковини, яка легко розчиняється. До таких продуктів належать:
Джерела розчинної клітковини:
● овес● яблука● апельсини● морква● бобові культури● лляне насіння● горішки● ячмінь
Джерела вітаміну А:
● печінка● броколі● капуста● шпинат● солодка картопля● зелень
Рекомендуються продукти з високим вмістом антиоксидантів, такі як ягоди та горох. Зелений чай також продемонстрував вплив на зростання H. pylori в лабораторних умовах.

Способи профілактики

● регулярний сон по 7-8 годин;● відмовитися від жирної, копченої, смаженої їжі;● при болю в шлунку – відразу звернутися до лікаря● харчуватися дрібними порціями по 5-6 разів на день. Їжа має бути легко засвоювана: каші, киселі, парові котлети, рибу морську, овочі, омлет;● добре пережовувати їжу● не допускати нервової напруги● не приймати дуже гарячу або холодну їжу. Крім виразки, це може призвести до раку стравоходу.● не палити;● не пити алкоголь.
Важливо знати, що виразкова хвороба – це не просто місцеве ушкодження, а болісна хвороба всього організму, яку легше попередити, ніж потім все життя до неї пристосовуватись та постійно займатися її лікуванням.
Для профілактики виразкової хвороби лазерна терапія одна із найефективніших методів.

Дієта при виразці

Дієтичні зміни можуть бути важливими для лікування та профілактики виразкової хвороби.
Важливо уникати харчових продуктів та ароматизаторів, які змушують шлунок виробляти кислоти, такі як перець чилі, часник, чорний перець та кофеїн. Алкоголь також негативно впливає на шлунок, і його також слід уникати.
Дієта повинна містити багато продуктів, які містять достатньо вітаміну А та клітковини, яка легко розчиняється. До таких продуктів належать:
Джерела розчинної клітковини:
● овес● яблука● апельсини● морква● бобові культури● лляне насіння● горішки● ячмінь
Джерела вітаміну А:
● печінка● броколі● капуста● шпинат● солодка картопля● зелень
Рекомендуються продукти з високим вмістом антиоксидантів, такі як ягоди та горох. Зелений чай також продемонстрував вплив на зростання H. pylori в лабораторних умовах.

Переваги лікування у Кабінеті лазерної терапії у Павлограді

Як бути, якщо ви хочете лікуватися без таблеток і категорично боїтеся "ковтати трубку"? На такий випадок є альтернативне лікування методом лазерної терапії.
Таке лікування здійснюється через шкіру за допомогою лазерного променя. Ці апарати діють рахунок інфрачервоного випромінювання (вузькосмугового, широкосмугового) і підтримки постійного магнітного поля — ПМП. Проникаюче червоне світло зменшує запалення, стимулює мембранний обмін речовин, прискорює синтез білка (основного будівельного матеріалу), знеболює.
Такий метод гарантує розширення судин, причому ефект зберігається кілька днів після сеансу.
Хворому зазвичай пропонується пройти три курси лікування:
● Вступний.● Базовий.● Закріплюючий.● У кожному призначається 7-10 сеансів.
Після першого курсу хворий який завжди може відчути поліпшення. При цьому практично всі наші пацієнти після третього курсу лікування відчувають покращення!

icon

Запишіться на консультацію з лікарем прямо зараз!

Подзвоніть нам (097) 948-94-22

Чому ми?

Мы поруч

Кабінет знаходиться у Центральній частині міста (район театру Б.Захави)

Низька ціна

Низька вартість послуг щодо приватних клінік та інших методів лікування

Величезний досвід

Досвід лікування лазерними та світловими променями – понад 25 років!

Наші контакти

Ви можете зателефонувати, написати чи прийти до нашого кабінету

Адреса

м. Павлоград, вул. Харківська, 71

Працюємо

Понеділок - П'ятниця: 10:00 - 18:00
Субота:
10:00 - 14:00

Контакти

+38 (099) 733-19-64 (Vodafon)+38 (097) 948-94-22 (Киевстар)


Ми завжди будемо раді чути або бачити Вас у нашому Кабінеті лазерної терапії

Дякуємо!

Ми вже обробляємо Ваше звернення

Can't send form.

Please try again later.

Зателефонуйте лікарю прямо зараз та отримайте БЕЗКОШТОВНУ консультацію!

Ви маєте можливість отримати консультацію від Лікаря абсолютно безкоштовно!