Часи прийому: Пн-Пт: 10:00 - 18:00; Сб: 10:00 - 14:00

м. Павлоград, вул. Харківська, 71


Часи прийому: Пн-Пт: 10:00 - 18:00; Сб: 10:00 - 14:00

м. Павлоград, вул. Харківська, 71

Телефони: +38 (099) 733-19-64; +38 (097) 948-94-22


Лікування п'яткової шпори

Запис на безкоштовну консультацію (м.Павлоград):
+38099 733 19 64
+38097 948 94 22

  • Ефективна безболісна методика лікування

  • Поліпшення вже за 2-3 тижні

Отримайте безкоштовну консультацію!

Ви можете абсолютно безкоштовно проконсультуватися з Лікарем

Дякуємо за Ваше зверенння!

Ми отримали Ваш запит та дуже скоро зв'яжемося з Вами

Can't send form.

Please try again later.

Методи лікування п'яткової шпори в Павлограді

Безболісні методи лікування п'яткової шпори в Павлограді у Кабінеті лазерної терапії

Laserdoc - Кабинет лазерной терапии в Павлограде

Лазеротерапія

Це безпечний і безболісний метод лікування п'яткової шпори, спрямований на зняття запалення, зменшення болю та прискорення регенерації тканин. Лазерне випромінювання проникає глибоко в уражені ділянки, покращуючи кровообіг і стимулюючи природні процеси загоєння. Вже після кількох сеансів пацієнти відчувають значне полегшення.

Illustration

Світлотерапія

Це інноваційний метод лікування п'яткової шпори за допомогою поляризованого світла. Цей метод допомагає зменшити запалення, покращити циркуляцію крові та стимулювати клітинне відновлення. Світло БІОПТРОН проникає в глибокі шари тканин, сприяючи швидкому полегшенню болю та прискоренню процесу загоєння без побічних ефектів.

Чому ми?

Мы поруч

Кабінет знаходиться у Центральній частині міста (район театру Б.Захави)

Низька ціна

Низька вартість послуг щодо приватних клінік та інших методів лікування

Величезний досвід

Досвід лікування лазерними та світловими променями – понад 25 років!

Лікування п'яткової шпори в Павлограді

Підошовний фасціїт, або синдром шпори п'яти, є поширеним захворюванням, яке може початися у кожного. П'яткова шпора виникає на товстій тканині підошовної фасції, розташованої в нижній частині стопи між пальцями та п'ятою, яка підтримує склепіння стопи. Шпора може також розвинутися внаслідок розтягування м'язів та зв'язок


Підошовний фасціїт найчастіше зустрічається серед людей, які проводять багато часу, стоячи чи багато рухаються у повсякденному житті. Це захворювання також поширене серед бігунів та спортсменів, або людей, які лише починають займатися спортом. Найбільш схильні до розвитку шпори п'яти люди, у яких регулярно напружені литкові м'язи або дуже висока дуга стопи.

Симптоми п'яткової шпори

Підошовний фасціїт може вражати одну або обидві ноги одночасно. 
Симптоми включають:
● Біль в області п'яти при ходьбі або навантаженнях● Посилення болю при першому вставанні на ногу вранці або після тривалих періодів відпочинку● Почервоніння, набряк або запалення ураженої стопи
Зазвичай пацієнти скаржаться на біль у задній частині п'яти, який можна порівняти з уколом гострим ножем. Біль стає більш вираженим при ходьбі. Іноді біль з'являється і може спокою. Будь-який прямий тиск на кістку болюче. Більшість пацієнтів скаржаться на сильний біль, коли вони роблять перші кілька кроків після нічного сну або після того, як трохи посидять, а потім доводиться йти. Цей біль може знижуватись при постійній ходьбі, а потім до кінця дня знову посилюється.
При тривалому хронічному запальному процесі підошовного фасціїту і розвивається шпора п'яти, яка являє собою відкладення кальцію, що знаходиться у підстави кістки п'яти.
Більшість пацієнтів також зазначають, що використання плоского взуття без підборів посилює біль. Це пов'язано з максимальним розтягненням ахіллового сухожилля на кістки, що призводить до больових відчуттів. Деяка форма взуття може викликати сильне тертя шкіри кістки, що призведе до больовим відчуттям. Зазвичай, з часом біль посилюється. У разі травми п'яти або різкого удару шпора може зламатися, викликаючи ще більший біль.

Причини п'яткової шпори

Кістки в тілі залишаються щільними і міцними завдяки тиску, який на них чиниться. Надмірна стимуляція кістки призводить, а також постійне розтягування короткого ахіллового сухожилля, сприяє утворенню додаткової кістки. При цьому постійне зростання кісток посилює тертя про взуття, що призводить до ще більшої стимуляції росту кістки.

Пацієнти, що народилися з укороченим сухожильно-м'язовим комплексом, більше схильні до розвитку п'яткової шпори. Найбільш схильні до ризику люди, які носять взуття на високих підборах тривалий період часу, а також танцюристи балету. У такої категорії пацієнтів ризик формування шпори пов'язаний із додатковою напругою ахіллового сухожилля.

Існує кілька поширених причин болю в п’яті.

● Підошвенний фасціїт виникає, коли зв'язка підошовної фасції ушкоджується навантаженням на ноги, викликаючи біль і скутість.
● Розтягнення та деформації. Часто це відбувається в результаті фізичних навантажень. Ці травми є загальними і можуть бути як незначними, і досить важкими, залежно від складності травми.
● Перелом. Перелом — це зламана кістка. У цьому стані обов'язково має бути надано невідкладну медичну допомогу.
● Ахіллесовий тендиніт. Це захворювання виникає, коли сухожилля, яке прикріплює литкові м'язи до п'яти, стає болючим або запаленим через регулярні травми.
● Бурсит. Бурси - це наповнені рідиною мішечки, розташовані на суглобах. Вони знаходяться в області, де сухожилля, шкіра та м'язові тканини зустрічаються з кістками.
● Анкілозуючий спондиліт. Ця форма артриту вражає в першу чергу хребет. Це захворювання викликає сильне запалення хребців, яке може зрештою призвести до хронічного болю і навіть інвалідності.
● Остеохондрози. Ці порушення безпосередньо впливають на ріст кісток у дітей і підлітків.
● Реактивний артрит. Цей тип артриту викликає інфекції в організмі.


Які можуть бути ускладнення

П'яткова шпора вимагає лікування, щоб запобігти прогресуванню захворювання. За відсутності лікування, підошовний фасціїт або шпора п'яти можуть погіршити рухливість і заважати займатися фізичними вправами.

Біль у п'яті може призвести до інвалідності та знизити рухову здатність. Розвиток шпори п'яти може також призвести до зміни ходи хворого, у зв'язку з чим можуть розвинутися захворювання спини, коліна і стегна, а також інші хвороби стопи.

Хто перебуває у групі ризику

Хоча існують певні фактори ризику для утворення шпори п'яти, правда полягає в тому, що ніхто не застрахований від цього захворювання. Насправді, багато людей мають шпори п'яти, просто ніколи не відчуваючи болю. Тим не менш, шпори п'яти - це особливий тип кісткових шпор, які зазвичай знаходяться в задній або нижній частині п'яти, і які викликають біль при проникненні в навколишні тканини. Але через те, що больовий порого у кожної людини різний, такий біль відчувають не всі.

Найбільше схильні до розвитку шпори п'яти наступна категорія людей:

● Пацієнти середнього віку. Шпори п'яти найчастіше спостерігаються у пацієнтів середнього віку, тому що кістки і зв'язки з швидше дегенерують, викликаючи нестачу напруги і набивання в стопі.
● Жінки. Щільне або стягнуте взуття є основною причиною проблем з ногами, у тому числі кісткових шпор. Високі підбори, зокрема, сприяють появі шпор, оскільки вони чинять додатковий тиск на п'яту.
● Мукаючі підошовним фасціїтом. Шпори п'яти дуже поширені у пацієнтів, у яких в анамнезі був підошовний фасціїт - стан стопи, який включає набряк довгого сухожилля під стопою. У цих випадках шпора п'яти може бути як наслідком захворювання; Більшість болю викликана запаленням підошовної фасції.
● Спортсмени. Люди, які постійно навантажують ноги, найбільш схильні до ризику розвитку п'яткових шпор.
● Вагітні.
● Діабетики.
● Люди, які страждають на ожиріння.
● Будівельники, медсестри, офіціантки або фабричні робітники. Це категорія людей, котрі проводять багато часу на ногах.

Фахівці Кабінету лазерної тарапії у Павлограді допоможуть обрати Вам тип лікування та нададуть допомогу у лікуванні шпори п'яти. Позитивний результат лікування Ви відчуєте вже після кількох сеансів


Лазерна терапія шпори п'яти

Вважається найефективнішим, безпечним та безболісним методом лікування шпори. Лазерна терапія є безпечним лікуванням за допомогою лазерного світла, яке знижує больові відчуття, зменшує запалення і сприяє загальному полегшенню стану пацієнта.

Лазер використовує велику кількість енергії, щоб проникати глибоко у шкіру до проблемних областей.

Медичний лазер магічно діє при загоєнні ран та відновленні м'яких тканин. Цей метод є навіть ефективнішим, ніж ударно-хвильова терапія.

Ударно-хвильова терапія

Цей метод є одним з найбільш ефективних методів лікування шпори п'яти, після лазерної терапії. Можуть проводитися як низько-, і високоінтенсивні процедури. При цьому спостерігається, що високочастотне лікування спричиняє більше болю, вимагає застосування анестезії та може не позбавити болю в п'яті за одне лікування. Тому переважними є процедури низької інтенсивності, які проводяться 3-4 рази.

Лікування проводиться у клініці, без необхідності анестезії. Низькоенергетичний ультразвуковий зонд використовується для руйнування рубцевої тканини в області п'яти та збільшення кровопостачання ушкодженої тканини. Це своє чергу призводить до загоєнню м'яких тканин. після кожної процедури пацієнтові відразу дозволяється наступати на ногу.

Використання ортопедичних устілок

Це є невід'ємною частиною загоєння та підтримки цілісності аххілова сухожилля та перенаправлення його навантаження, а також положення формування додаткової кістки. Натяжка сухожилля на кістці п'яти відіграє важливу роль.

Коли сухожилля пошкоджено, п'ята повинна підтримуватися спеціальним ортопедичним пристроєм, щоб зменшити навантаження, що припадає на сухожилля під час ходьби.

Цей метод лікування має низьку ефективність, тому що не зменшує зростання кістки.

Плазмова терапія, збагачена тромбоцитами

Це новий сучасний метод лікування шпори п'яти. Такий метод справляється з хронічними випадками підошовного фасціїту, з якими справляються консервативні методи.

Завдання лікування плазмою, збагаченої тромбоцитами, полягає у збільшенні кровопостачання та факторів росту, необхідних у галузі рубцювання та пошкодження підошовної фасції, щоб допомогти у загоєнні. Лікування проводиться у кабінеті під ультразвуковим контролем. Ультразвук дозволяє помістити матеріал у ідеальну область рубцевої тканини.

Для отримання тромбоцитів беруть кров із руки пацієнта. Кров центрифугують у спеціальній машині для концентрування клітин, а потім концентровані клітини вводять назад у пошкоджену тканину. Після ін'єкції такої не виникає болю та набряків.

Ультразвукова терапія

Ця процедура є мінімально інвазивною для видалення рубцевої тканини та збільшення кровопостачання підошовної фасції. У випадках важкої форми шпори п'яти, в області п'яти є хронічна рубцева тканина. Ультразвукова терапія використовує ультразвукову хвилю та запатентований всмоктувальний пристрій для руйнування та витягування рубцевої тканини у підошовній фасції.

Процедура зазвичай проводиться в кабінеті під місцевою анестезією або хірургічному центрі з легкою анестезією, якщо цього захоче пацієнт. Під час процедури робиться невеликий отвір для голки з боку п'яти і в область рубцевої тканини під ультразвуковим контролем вводиться зонд. Рубцева тканина руйнується і відсмоктується з дільниці п'яти.

Після такої процедури ногу поміщають у черевики і на 1-2 тижні. За такого методу зазвичай повного усунення болю в п'яті потрібно близько 4 тижнів.

Ін'єкційна терапія амніотичних стовбурових клітин

Ін'єкція мезенхімальних стовбурових клітин за останнє десятиліття просунулась в галузі медицини більше, ніж будь-яке лікування. Від корекції зору до поліпшення функції печінки стовбурові клітини є будівельними блоками всіх тканин в організмі. Стовбурова клітина – це клітина, пов'язана із відновленням тканин.

Мезенхімальні стовбурові клітини можна знайти як у жирових відкладеннях, так і в кістковому мозку. У лікуванні шпори п'яти кращим методом є збір стовбурових клітин з кісткового мозку за допомогою невеликої голки під місцевою анестезією. Потім кістковий мозок обертається у спеціальній машині, яка концентрує стовбурові клітини, які потім вводяться назад у ділянку підошовної фасції.

Це допомагає збільшити кількість загоюючих клітин в області, а також різко зменшує набряк. Повне усунення болю може зайняти 4-6 тижнів, але більшість пацієнтів відзначають повне одужання протягом перших 2 тижнів.

Мікроплантарна фасціотомія топазу

Університет стопи та гомілковостопного суглоба пишається тим, що провів оригінальне дослідження, що призвело до розробки процедури топаз у випадках шпори п'яти.

Спочатку процедура вимагала розрізу. Але після дослідження ми визначили, що процедура може бути такою ж ефективною через серію маленьких отворів голки замість великого розрізу. Це збільшує час загоєння та знижує ризик утворення рубців.

Процедура проводиться в кабінеті під місцевою анестезією або хірургічному центрі з легкою анестезією. Ряд отворів від голки роблять в області підошовної фасції, куди вставляється зонд Топаза, який руйнує рубцеву тканину за допомогою величезного вироблення тепла та енергії. Мікрофасції руйнують рубцеву тканину і випускають фасцію на мікроскопічному рівні, який дозволяє загоювати і менше тягнути фасцію на п'яті. Це називається мікроплощинним випуском фасції.

Фасція все ще функціонує, але менш щільна. Відновлення після такої процедури становить близько 4 тижнів, і взуття вже можна носити через 3 тижні після процедури.

У деяких випадках може знадобитися фізична терапія, щоб зменшити біль та прискорити загоєння.

Хірургічне відновлення

Звичайно, до хірургічного лікування необхідно пробувати неінвазивні методи лікування, описані вище. Лікування, подібне до лазерної терапії та іншим, як правило, можуть допомогти в лікуванні шпори п'яти без необхідності хірургічного втручання.

Після хірургічного втручання період відновлення зазвичай становить 10-14 тижнів. Повне одужання зазвичай становить 8-10 тижнів, але через 2-3 тижні пацієнт зможе ходити самостійно.

Є багато причин болів у п'яті, які викликають щоденний біль та обмежують рух. Незалежно від того, чи це підошовний фасціїт, п'яткова шпора, бурсит п'яти або інше захворювання, доктор Кабінету лазерної терапії допоможе встановити діагноз і усунути болі п'яти.

Методи лікування шпори п'яти у дітей

Лікування плантарного фасціїту (п'яткової шпори) у дітей спрямоване на поєднання методів відновлення та фізіотерапії.

Вони включають:

● Відпочинок
● Компреси та прикладання пакетів з льодом
● Масаж пошкодженої стопи
● Вправи, які розтягують та зміцнюють м'язи ахіллового сухожилля, підколінного сухожилля та ікорних м'язів

Також рекомендуються підп'ятники, підйомники або спеціальні чашки для захисту п'яти та мінімізації впливу під час ходьби або навантаження. При цьому міцніша накладка ефективніша, ніж м'яка.

При сильних болях може допомогти спеціальна паличка або милиця на чотири-шість тижнів. Якщо біль не сильний, буде достатньо подушечки для п'ят та вправ. Однак, якщо симптоми не зменшуються, будуть потрібні спеціальні пристосування.

Профілактика

Профілактика шпори п'яти включає:

● взуття має відповідати розміру, забезпечувати підтримку та не завдавати біль
● обв'язування, з метою підтримки стопи, зняття напруги з м'язів стопи та підошовної фасції, що сприяє загоєнню
● вправи на розтяжку підошовної фасції та м'язів гомілки
● ортопедичні устілки, які підтримують, вирівнює та покращують функцію стопи
● ліки, такі як протизапальні засоби, щоб зменшити біль та запалення
● операція призначається лише після того, як усі інші методи лікування не допомогли. Хірургічне втручання може включати як видалення шпори з кістки, і звільнення підошвенної фасції.


Переваги лікування шпори п'яти в Кабінеті лазерної терапії

Головні відмінності лазерної терапії від інших методів лікування, це повна безпека та безболісність. Медичний лазерний промінь надає сприятливу дію не тільки на оброблювану ділянку, а й на весь організм, а також сприяє покращенню загального стану.

Якими особливостями володіє лазерна терапія при лікуванні шпори п'яти:

● Прискорює процес загоєння рани
● Збільшує приплив крові до проблемної області
● Оживлює нервові закінчення та відновлює їх
● Знижує больові відчуття
●  Має протизапальну дію
● Зменшує набряклість
● Прискорює відновлення та клітинне зростання тканини
● Покращує регенерацію тканин
● Зменшує утворення волокнистої тканини
● Також часто пацієнти повідомляють, що процедури сприяють поліпшенню загального душевного стану, а також підвищують настрій.

У Павлограді Ви можете відвідати Кабінет лазерної терапії та безкоштовно отримати консультацію щодо лікування п'яткової шпори.

Кінцева ціна лікування шпори лазером лазером залежить від загальної кількості сеансів.

icon

Запишіться на консультацію з лікарем прямо зараз!

Подзвоніть нам (097) 948-94-22

П'яткова шпора непокоїть

Жінок

75%

Чоловіків

25%

10 фактів про п'яткову шпору

1. Не завжди викликає біль

Наявність шпори п'яти не завжди означає наявність болю. Багато людей мають шпору на кістці п'яти, але не відчувають дискомфорту. Біль виникає, коли шпора починає чинити тиск на навколишні тканини.

2. Зв'язок із фасціїтом

П'яткова шпора часто асоціюється з п'ятковим фасціїтом - запаленням зв'язки, що з'єднує кістку п'яти з пальцями ніг. Це з тим, що роздратування чи микротравмы фасції можуть спровокувати освіту шпори.

3. Спортивна активність та взуття

Інтенсивні фізичні навантаження, особливо на твердій поверхні, а також носіння взуття, що не підходить, можуть посилити симптоми п'яткової шпори.

4. Зв'язок із віком

П'яткова шпора найпоширеніша у людей старше 40 років. Однак вона може виникнути і в молодшому віці.

5. Діагностика за допомогою рентгену

П'яткову шпору можна діагностувати за допомогою рентгенівських знімків, але важливо пам'ятати, що її наявність не завжди відповідає симптомам.

6. Ризикові фактори

Ризик розвитку шпори п'яти зростає у людей з надмірною вагою, тими, хто проводить тривалий час на ногах, і у тих, хто страждає від плоскостопості.

7. Комплексне лікування

П'яткову шпору можна полегшити та зменшити симптоми за допомогою зміни взуття, вправ на розтяжку, лікування запалення та, у деяких випадках, фізіотерапії.

8. Поступове лікування

Лікування шпори п'яти може вимагати часу. Важливо дотримуватись рекомендацій лікаря та давати організму можливість відновлення.

9. Хірургічне втручання

У випадках, коли консервативне лікування не дає результатів, лікар може розглянути можливість хірургічного видалення шпори п'яти.

10. Профілактика

Вибір правильного взуття, контроль ваги, регулярні вправи на розтяжку та підтримання здоров'я стопи можуть знизити ризик розвитку шпори п'яти.

Наші контакти

Ви можете зателефонувати, написати чи прийти до нашого кабінету

Адреса

м. Павлоград, вул. Харківська, 71

Працюємо

Понеділок - П'ятниця: 10:00 - 18:00
Субота:
10:00 - 14:00

Контакти

+38 (099) 733-19-64 (Vodafon)+38 (097) 948-94-22 (Киевстар)


Ми завжди будемо раді чути або бачити Вас у нашому Кабінеті лазерної терапії

Дякуємо!

Ми вже обробляємо Ваше звернення

Can't send form.

Please try again later.

Зателефонуйте лікарю прямо зараз та отримайте БЕЗКОШТОВНУ консультацію!

Ви маєте можливість отримати консультацію від Лікаря абсолютно безкоштовно!