Дякуємо за Ваше зверенння!
Ми отримали Ваш запит та дуже скоро зв'яжемося з Вами
Часи прийому: Пн-Пт: 10:00 - 18:00; Сб: 10:00 - 14:00
м. Павлоград, вул. Харківська, 71
Телефони: +38 (099) 733-19-64; +38 (097) 948-94-22
Запис на безкоштовну консультацію (м.Павлоград):
+38099 733 19 64
+38097 948 94 22
Ефективна безболісна методика лікування
Поліпшення вже за 2-3 тижні
Отримайте безкоштовну консультацію!
Ви можете абсолютно безкоштовно проконсультуватися з Лікарем
Безболісні методи лікування п'яткової шпори в Павлограді у Кабінеті лазерної терапії
Лазеротерапія
Це безпечний і безболісний метод лікування п'яткової шпори, спрямований на зняття запалення, зменшення болю та прискорення регенерації тканин. Лазерне випромінювання проникає глибоко в уражені ділянки, покращуючи кровообіг і стимулюючи природні процеси загоєння. Вже після кількох сеансів пацієнти відчувають значне полегшення.
Світлотерапія
Це інноваційний метод лікування п'яткової шпори за допомогою поляризованого світла. Цей метод допомагає зменшити запалення, покращити циркуляцію крові та стимулювати клітинне відновлення. Світло БІОПТРОН проникає в глибокі шари тканин, сприяючи швидкому полегшенню болю та прискоренню процесу загоєння без побічних ефектів.
Мы поруч
Кабінет знаходиться у Центральній частині міста (район театру Б.Захави)
Низька ціна
Низька вартість послуг щодо приватних клінік та інших методів лікування
Величезний досвід
Досвід лікування лазерними та світловими променями – понад 25 років!
Підошовний фасціїт, або синдром шпори п'яти, є поширеним захворюванням, яке може початися у кожного. П'яткова шпора виникає на товстій тканині підошовної фасції, розташованої в нижній частині стопи між пальцями та п'ятою, яка підтримує склепіння стопи. Шпора може також розвинутися внаслідок розтягування м'язів та зв'язок
Підошовний фасціїт найчастіше зустрічається серед людей, які проводять багато часу, стоячи чи багато рухаються у повсякденному житті. Це захворювання також поширене серед бігунів та спортсменів, або людей, які лише починають займатися спортом. Найбільш схильні до розвитку шпори п'яти люди, у яких регулярно напружені литкові м'язи або дуже висока дуга стопи.
Підошовний фасціїт може вражати одну або обидві ноги одночасно.
Симптоми включають:
● Біль в області п'яти при ходьбі або навантаженнях● Посилення болю при першому вставанні на ногу вранці або після тривалих періодів відпочинку● Почервоніння, набряк або запалення ураженої стопи
Зазвичай пацієнти скаржаться на біль у задній частині п'яти, який можна порівняти з уколом гострим ножем. Біль стає більш вираженим при ходьбі. Іноді біль з'являється і може спокою. Будь-який прямий тиск на кістку болюче. Більшість пацієнтів скаржаться на сильний біль, коли вони роблять перші кілька кроків після нічного сну або після того, як трохи посидять, а потім доводиться йти. Цей біль може знижуватись при постійній ходьбі, а потім до кінця дня знову посилюється.
При тривалому хронічному запальному процесі підошовного фасціїту і розвивається шпора п'яти, яка являє собою відкладення кальцію, що знаходиться у підстави кістки п'яти.
Більшість пацієнтів також зазначають, що використання плоского взуття без підборів посилює біль. Це пов'язано з максимальним розтягненням ахіллового сухожилля на кістки, що призводить до больових відчуттів. Деяка форма взуття може викликати сильне тертя шкіри кістки, що призведе до больовим відчуттям. Зазвичай, з часом біль посилюється. У разі травми п'яти або різкого удару шпора може зламатися, викликаючи ще більший біль.
П'яткова шпора непокоїть
Жінок
Чоловіків
1. Не завжди викликає біль
Наявність шпори п'яти не завжди означає наявність болю. Багато людей мають шпору на кістці п'яти, але не відчувають дискомфорту. Біль виникає, коли шпора починає чинити тиск на навколишні тканини.
2. Зв'язок із фасціїтом
П'яткова шпора часто асоціюється з п'ятковим фасціїтом - запаленням зв'язки, що з'єднує кістку п'яти з пальцями ніг. Це з тим, що роздратування чи микротравмы фасції можуть спровокувати освіту шпори.
3. Спортивна активність та взуття
Інтенсивні фізичні навантаження, особливо на твердій поверхні, а також носіння взуття, що не підходить, можуть посилити симптоми п'яткової шпори.
4. Зв'язок із віком
П'яткова шпора найпоширеніша у людей старше 40 років. Однак вона може виникнути і в молодшому віці.
5. Діагностика за допомогою рентгену
П'яткову шпору можна діагностувати за допомогою рентгенівських знімків, але важливо пам'ятати, що її наявність не завжди відповідає симптомам.
6. Ризикові фактори
Ризик розвитку шпори п'яти зростає у людей з надмірною вагою, тими, хто проводить тривалий час на ногах, і у тих, хто страждає від плоскостопості.
7. Комплексне лікування
П'яткову шпору можна полегшити та зменшити симптоми за допомогою зміни взуття, вправ на розтяжку, лікування запалення та, у деяких випадках, фізіотерапії.
8. Поступове лікування
Лікування шпори п'яти може вимагати часу. Важливо дотримуватись рекомендацій лікаря та давати організму можливість відновлення.
9. Хірургічне втручання
У випадках, коли консервативне лікування не дає результатів, лікар може розглянути можливість хірургічного видалення шпори п'яти.
10. Профілактика
Вибір правильного взуття, контроль ваги, регулярні вправи на розтяжку та підтримання здоров'я стопи можуть знизити ризик розвитку шпори п'яти.
Наші контакти
Ви можете зателефонувати, написати чи прийти до нашого кабінету
Адреса
м. Павлоград, вул. Харківська, 71
Працюємо
Понеділок - П'ятниця: 10:00 - 18:00
Субота:
10:00 - 14:00
Контакти
+38 (099) 733-19-64 (Vodafon)+38 (097) 948-94-22 (Киевстар)
Ми завжди будемо раді чути або бачити Вас у нашому Кабінеті лазерної терапії